ساخت تیر و ورق باکس

ساخت تیر و ورق باکس یکی از محصولات مرتبط با سوله و سازه های فولادی می باشد که در سوله ها ، سازه های فلزی و بسیاری از ساختمان های فلزی به کار می رود. ساخت تیر و ورق باکس یک ستون از چهار ورق آهنی با ضخامت های مختلف می باشد که به هم متصل شده و حالت های مختلفی را در سازه ها ایجاد می کنند. شرکت سارنج سوله ایران دارای یکی از برترین خط های ساخت تیر و ورق باکس در اصفهان می باشد که در ارائه خدمات به دیگر شهر های ایران توانمند بوده و بازار های داخلی را به طور کامل در بر می گیرد. شرکت سارنج سوله ایران دارای بهترین مهندسین داخلی می باشد که در زمینه ساخت تیر و ورق باکس در اصفهان و شهر های ایران فعالیت می کند که در بازار های داخلی و پروژه های عظیم به کار می رود. در ایران شرکت سارنج سوله ایران دارای بیش از ده سال سابقه فعالیت می باشد که در این سال ها بیش از یکصد پروژه فعال و موفق را به مرحله اجرا رسانده است.

ستون باکس ستونی است متشکل از چهار ورق آهنی با ضخامت بالا که محل اتصال ورق ها را با جوش نفوذی جوشکاری می کنند. شرکت سارنج سوله با بیش از یکصد پروژه معتبر در زمینه ساخت تیر و ورق باکس در سوله سازی و سازه های فلزی آماده ارائه خدمات می باشد. این شرکت معتبرترین خط تولید تمام اتوماتیک ساخت تیر و ورق باکس را داراست. این خط تولید تمام اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی ، باکمترین پسماند و تنش زیست محیطی ، محصول مورد نظر مشتری را در کمترین زمان تحویل می دهد. ساخت سوله و اسکلت فلزی پیچ و مهره به دلیل عظمت و بزرگی ابعاد ساخت ، کاری متفاوت است و نمی توان از پروفیل های موجود در بازار استفاده کرد. به همین دلیل مجبور به ساخت تیر و ورق باکس هستیم. ما با دارا بودن بهترین تکنسین ها و ماشین آلات ساخت تیر و ورق باکس آماده ارائه خدمات حرفه ای هستیم. وقتی که طول پل نگهدارنده سقف و یا وزن وارد بر آن در سوله و اسکلت فلزی پیچ و مهره زیاد باشد ، از تیر و ورق باکس استفاده می کنیم که از ورق های آهنی با ضخامت ۱۸ تا ۳۰ سانتی متر ساخته می شوند. این ستون ها و باکس ها را با کمک جرثقیل سقفی نصب می کنیم.در مناطق لرزه خیز ساخت تیر و ورق باکس یکی از روش های مقاوم سازی سازه است. ما بسته به نیاز مشتری امکان اعمال هرگونه رنگ کاری و فام دلخواه را روی قطعات فراهم کرده ایم. ساخت تیر ورق باکس به کمک نرم افزار ETABS بر اساس ضوابط آیین نامه AISC صورت می گیرد.

قطعات فلزی و برش و پرداخت دارای محل مهم و تخصصی فنی می باشد از این رو می توانیم به موارد نقشه و اجرا و برش و تراش اشاره کرد در همین راستا می توانیم از ساخت قطعات فلزی نام برد که دارای موارد بسیار خاص و تخصصی می باشد و شرکت سارنج سوله با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و بیش از دویست پروژه تکمیل شده دارای رزمه بسیار قوی در زمینه ساخت قطعات فلزی و دارای رزمه بسیار قوی در ساخت قطعات فلزی در اصفهان می باشد و در همین راستا می توانیم از موارد ساخت تیر و ورق باکس اشاره کرد. ساخت تیر و ورق باکس در اصفهان تخصص متخصصین حرفه ای ما با بیش از یک صد پروژه می باشد.

ساخت تیر و ورق باکس با کمترین هزینه

ساخت تیر و ورق باکس در اصفهان و در ایران بسیار حساس و مورد بحث می باشد در این راستا میتوانیم به انواع فاکتور های مورد اشاره در زمینه کیفیت و امینیت اشاره کنیم. ساخت تیر و ورق باکس با کمترین هزینه در اصفهان با بیش از یکصد پروژه و بیش از یک دهه فعالیت عمده با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ها یک سوله که همچنان در مرحله اسکلت فلزی است، دارای قسمت های مختلف می باشد. که به شرح ذیل است:

 1. ستون
 2. تیر
 3. ورق باکس
 4. انواع بادبند
 5. تیرهای فرعی
 6. پله

تجهیزاتی که برای ساخت تیر و ورق باکس استفاده می شود شامل موارد زیر است:

 1. کوره خشک کن رنگ
 2. پوزیشنر دو کله
 3. پوزیشنر ۹۰ – ۰ درجه
 4. پوزیشنر ۱۸۰ – ۰ درجه
 5. پوزیشنر ۴۵ – ۰ درجه
 6. مشخصات فنی دستگاه مونتاژ و فیکسچر تیر ورق
 7. ماشین درزجوش ورق
 8. دستگاه مونتاژ عمودی تیر ورق
 9. دستگاه مونتاژ باکس
 10. دستگاه منتقل کننده و …