سوله

سوله

سوله یک نوع سازه فلزی به همراه یک سقف شیب دار می باشد که بر اساس محاسبات فنی خاصی طراحی می شود. از سوله در ساخت فندانسون کارخانه ها ، انبار ها ، مرغداری ها ، آشیانه هواپیما ها ، و سالن های ورزشی به وفور استفاده می شود زیرا که این سازه دارای استحکام بالا و ساختار بسیار مناسب برای چنین محل هایی می باشد.
مشاهده بیشتر

ساخت تیر و ورق باکس

ساخت تیر و ورق باکس

ساخت تیر و ورق باکس یکی از محصولات مرتبط با سوله و سازه های فولادی می باشد که در سوله ها ، سازه های فلزی و بسیاری از ساختمان های فلزی به کار می رود. ساخت تیر و ورق باکس یک ستون از چهار ورق آهنی با ضخامت های مختلف می باشد که به هم متصل شده و حالت های مختلفی را در سازه ها ایجاد می کنند.
مشاهده بیشتر

اسکلت فلزی پیچ و مهره

اسکلت فلزی پیچ و مهره

اسکلت فلزی پیچ و مهره برای ساختمان های با ارتفاع کوچک متوسط و بزرگ کاربرد دارد. سارنج سوله ایران تولید کننده اسکلت فلزی پیچ و مهره در ابعاد مختلف است. این شرکت توانسته خود را به عنوان یکی از برند های برتر در بازار های مختلف داخلی و جهانی در زمینه فروش اسکلت فلزی پیچ و مهره معرفی نماید.
مشاهده بیشتر

پل جرثقیلی سقفی

پل جرثقیل سقفی

پل جرثقیل سقفی وسیله ای برای جا به حایی بار در کارخانه ها و سالن های بزرگ می باشد. شرکت سارنج سوله ایران تولید کننده انواع پل جرثقیل سقفی در اصفهان می باشد که در کشور ایران تولید می شود.
مشاهده بیشتر

زلزله و ساخت و ساز پايدار

زلزله و ساخت و ساز پايدار

در اين نوشتار تلاش گرديده نگاهي به موقعيت ايران در پهنه كره زمين و نقش زلزله در اين منطقه ، در كنار وضعيت عمومي بناهاي كشور در شهر و روستا از حيث پايداري در مقابل اين پديده طبيعي صورت گيرد.
مشاهده بیشتر

محاسبات و ترسیم نقشه

محاسبه و ترسیم نقشه

طراحی ، محاسبات و نقشه که پس از بازدید و مطالعات میدانی کارشناسان سازه و محاسب از محل پروژه و بر اساس نوع کاربری سازه و مشاوره های مهندسان صنایع و در نظر گرفتن کلیه امکانات و همچنین قابلیت فاز های توسعه ای صورت می پذیرد.
مشاهده بیشتر